Поздовжньопильний кромкообрізний верстат двосторонній з можливістю торцювання

  • Модель: Продольнопильный кромкообрезной станок
  • Ціна договірна


Поздовжньопильний кромкообрізний верстат двосторонній з можливістю торцювання. Технічні характеристики

Ціна договірна на момент замовлення

Поздовжньо-обрізний верстат призначений для поздовжнього розкривання дошки на брус або обрізну дошку товщиною до 100мм.

У стандартному виконанні верстат має робочий хід 2м. За бажанням замовника виготовляються верстати будь-якої довжини. Принцип роботи верстата заснований на розпилюванні нерухомо встановленої на столі дошки пильною кареткою, що рухається. Притиск дошки під час розпилювання здійснюється регульованими притисками. Ширина заготовки, що відпилюється, контролюється по лінійках і по мірних упорах. Поздовжня подача каретки здійснюється вручну або може бути обладнана автоматичною подачею, що дозволяє збільшити продуктивність праці.

Кромкообрізні верстати - спосіб оптимізації витрати сировини. Кромкообрізні верстати служать для поздовжньої обрізки кромки пиломатеріалу. Найчастіше це необхідно для виготовлення обрізної дошки з необрізних пиломатеріалів. Основне застосування верстат кромкообрізної знайшов у деревообробній та меблевій промисловості. Найбільш затребуваний він на великих та середніх підприємствах.

Кромкообрізний верстат призначений для поздовжнього обрізування кромок пиломатеріалу. На такій установці зазвичай обробляють пиломатеріали необрізні для створення обрізної дошки.

Установки для обрізки крайки здатні підвищити сорт пиломатеріалу. Домогтися цього вдається з допомогою доопрацювання бракованої дошки. При використанні кромкообрізних верстатів значно збільшується випуск пиломатеріалів. Яскравим прикладом стане виробництво заготовок для палет, вагонки та рейок з горбиля.

При купівлі кількох одиниць та дилерам пропонуються знижки в цініТеги: Поздовжньопильний верстат