Стрічкова пилорама Калина

 • Модель: Пилорама Калина
 • Размеры:
  Длина: 8000мм
  Ширина: 2100мм
  Высота: 2000мм
 • Вес: 1000кг
 • 250 000 грн.


Стрічкова пилорама Калина. Технічні характеристики

Тип стрічкової пилорами портальна
Діаметр колоди, що розпилюється, мм, до 850
Довжина колоди, мм, до: базова / максимальна 6300/1000
Маса колоди, кг, не більше 3000
Мінімальна товщина дошки, мм
Мінімальна товщина останньої дошки, мм
3,0
10,0
Товщина пропилу, мм 1,5-2,5
Точність розпилювання, мм ±2,0
Швидкість пили, м/сек 25
Продуктивність (середня), м3/година 2,0
Подача пиляльної каретки: горизонтальна механічна
Подача пиляльної каретки: вертикальна електрична
Потужність приводу пили, кВт 5,5 (7,5 (11,0))
Потужність приводу підйому, кВт 0,18
Ріжучий інструмент, Довжина пили, мм 4520
Ріжучий інструмент, Ширина пили, мм 32-35
Ріжучий інструмент, Товщина пили, мм 0,9-1,1
Напруга живлення, В 380 / 50 Гц
Габаритні розміри довжина, мм 8000
Габаритні розміри ширина/висота, мм 2100/2000
Маса, кг 1000

Стрічкові пилорами бувають горизонтальні, вертикальні, або з розташуванням стрічкового верстата під кутом.

Установки з використанням стрічок шириною до 40 мм зазвичай відносно недорогі, малогабаритні. Це пилорами з продуктивністю 10-12 кубометрів пиловника за зміну. В принципі, вони розраховані на професійне розпилювання та роботу з великомірним пиловником (800-1000мм).

Пилорами з використанням стрічок шириною 35-50 мм найбільш популярні у споживача, оскільки ці пили відносно недорогі. Їх обслуговування зводиться до своєчасного заточування та періодичного розведення зубів. Виконання цих операцій не потребує спеціальної кваліфікації персоналу.

Під час створення стрічкової пилорами Калина було використано багаторічний досвід експлуатації лентопильних верстатів в Україні. Внесено оригінальні конструкторсько-технологічні рішення, що підвищують експлуатаційні якості цієї стрічкової пилорами.

Найпопулярнішими у споживачів України є портальні пилорами з використанням стрічкових пилок шириною 35 мм, оскільки ці пилки відносно не дорогі. Їх обслуговування зводиться до своєчасного заточування та періодичного розведення зубів. Весь комплекс обладнання для обслуговування та ремонту стрічкових пилок виробляє підприємство ДревоПилСервіс, і він представлений на цьому сайті. Виконання цих операцій не потребує високої кваліфікації персоналу. І не забувайте, що через кожні 2 години міняти пилку і давати їй відпочинок на 24 години.

Пилорама «Калина» має жорстку надійну конструкцію, що виключає вібрацію (дивіться відео внизу). Це гарантує рівний спил, високу якість пиломатеріалу, виключення хвилеподібної поверхні, коливання товщини дошки тощо. Відповідальні деталі, що піддаються найбільшому навантаженню та зносу, виконані з високоякісної легованої сталі та пройшли термообробку, що підвищує їх експлуатаційні характеристики.

У базовому варіанті основа стрічкової пилорами «Калина» складається з двох частин по 4 метри. За бажанням замовника можливе постачання суцільної основи, а також зміна його довжини. Опори основи мають жорстку коробчасту конструкцію з великою опорною поверхнею. Це забезпечує підвищену стійкість пилорами. Бічні рухомі упори дозволяють надійно закріпити колоду в будь-якому положенні. Ліжко колоди регулюється незалежно від основи.

Подача каретки направляючими здійснюється через відповідний механізм поворотом рукоятки. Це дозволяє миттєво зупинити рух каретки у разі непереборних перешкод, наприклад, цвяха, уламка снаряда тощо. Тим самим попереджається псування стрічкової пилки. За бажанням замовника, привід подачі каретки може бути оснащений електродвигуном з редуктором. Обертання передається на два провідні ролики по обох напрямних. Це виключає пробуксування каретки та її перекіс. Ручка руху каретки – відкидна, це дозволяє переміщати каретку, штовхаючи її, наприклад, при зворотному ході.

Вертикальне переміщення вузла каретки, що пиляє, здійснюється по шліфованих циліндричних напрямних, по яких ковзають чавунні втулки, підігнані з мінімальним зазором. Цим забезпечується мінімальне зношування пари сталь-чавун, і, відповідно, великий термін їх роботи.

Щоб гарантовано уникнути розтягування тросів, збільшено їхню кількість до чотирьох.

У порталі вбудований бак для рідини, що охолоджує стрічкову пилку.

Пильний портал максимально звільнений від навісних вузлів. Це дозволяє не знімати з колоди дошки загальною товщиною до 700мм.

Роліки-натягувачі пили регулюються в усіх напрямках лише двома болтами. Застосування гідравліки в системі натягу пили дозволяє швидко змінювати пилку, забезпечуючи необхідне її натяг.

За рахунок встановлення джойстика значно спростилася система керування електрообладнанням стрічкової пилорами.

За бажанням замовника стрічкова пилорама Калина може бути оснащена електронною лінійкою, що відображає на табло вертикальне переміщення вузла, що пиляє.

Наше підприємство ДревоПилСервіс випускає стрічкову пилораму «Калина» та спрощену конструкцію і, відповідно, за більш доступною ціною. Усі особливості конструкції можуть бути узгоджені попередньо із замовником.

У конструкцію пилорами «Калина» внесено такі зміни порівняно з пилорамою «Калина» :

 • в якості опор рами використані шпильки з п'ятами
 • циліндричні напрямні вертикального переміщення пильного вузла замінені на прямокутні, виконані із зносостійкої нержавіючої сталі

Переміщення каретки відбувається безпосередньо по швелеру. При цьому одна пара роликів має буртики з двох сторін, що унеможливлюють перекіс каретки.

Барабани пильного вузла виконані з алюмінієвого сплаву АК7 (ковкий).

У процесі виробництва вносяться інші зміни, які враховують побажання замовника, або реалізують ідеї щодо покращення конструкції.

Ці зміни дещо спростили конструкцію пілорами «Калина 2», що дозволило її здешевити. При цьому експлуатаційні якості пилорами «Калина 2» дозволяють ефективно використовувати її, забезпечуючи високу якість пиломатеріалу, що підтверджено багаторічним досвідом та відгуками клієнтів.

І найдорожчий у цій групі обладнання стрічкопильний верстат зі стрічкою понад 60 мм. Він вимагає більш серйозного підходу до підготовки приміщення для роботи.

Всі стрічкові пилорами створені так, що ширина пропилу не перевищує 2,4-2,6 мм, тобто відходів виходить мінімум. Необхідною умовою роботи на стрічковій пилорамі - робота однією стрічкою не більше двох годин.

За рекомендаціями всіх виробників стрічкових пилок необхідно через кожні дві години роботи поміняти стрічку, незалежно від того, затупилась вона чи ні, а потім давати їй "відпочинок" на 18-24 години.

Одна стрічка при нормальному огляді (своєчасно, правильно заточена та розведена) обробляє 60-80 куб.метрів пиловника).


Теги: Стрічкова пилорама